Logo
0 ks
za
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
16.06.2021
SVATEBNÍ DARY
Zakázková výroba dekorací je momentálně pozastavena. Svatební dary je ale stále možné objednat.  Dodací lhůta cca 2-3týdny. Pro rychlejší doručení je... číst celé
11.05.2021
KONTAKT
Prosím v případě dotazů nevolejte, ale pište na email: info@dekorlin.cz Máme sezónu a většinu dne nejsem u počítače abych s Vámi vyřešila dotazy ohle... číst celé
13.04.2021
❗❗❗ Pozastavení eshopu ❗❗❗
Provoz eshopu bude ke dni 31.července na dobu neurčitou ukončen. Co se týká zakázkové výroby, svatební objednávky přijímám pouze do 30.června a to v ... číst celé
Zobrazit všechny novinky

ODSTOUPENÍ OD KUPNÍ SMLOUVY
V souladu s § 1829 odst. 1 nového Občanského zákoníku má kupující právo odstoupit od kupní smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží bez udání důvodu.Právo kupujícího odstoupit od kupní smlouvy zaniká u výrobků, které byly upraveny dle jeho přání, či zhotoveny na zakázku výhradně pro jeho osobu.

Před vrácením zboží je kupující povinen informovat o tomto kroku prodávajícího na email info@dekorlin.cz
Formulář zde

Zboží musí být vráceno v původním stavu - nepoškozené, bez jakýchkoli vad a musí být vhodně zabaleno. Zboží musí kupující zaslat doporučeně na adresu: Linda Dvořáková, Sukorady 42, 50801 Hořice.
Především oblečení musí být zcela v původním stavu ( oblečení neprané, nenošené, nežehlené, nesmí zapáchat parfémem ani ničím jiným ) a označené původní identifikační etiketou zboží pokud jí produkt obsahuje.

Kupující bere na vědomí, že pokud vrácené zboží bude poškozeno, opotřebeno či částečně spotřebováno, vzniká prodávajícímu vůči kupujícímu nárok na náhradu škody jemu tím vzniklé anebo nárok na neuznání vratky. Nárok na úhradu vzniklé škody je prodávající oprávněn jednostranně započíst proti nároku kupujícího na vrácení kupní ceny.

Náklady na vrácení zboží zpět prodávajícímu hradí kupující. V případě nepřevzetí zásilky a následnému vystavení dobropisu, nemá kupující nárok na vrácení částky za dopravu. Dobírky nepřebírám.
Platba za vrácené zboží bude provedena prodejcem do týdne od převzetí vráceného zboží.

REKLAMACE A ZÁRUKA
Případné reklamace vyřídí prodávající s kupujícím individuálně a v souladu s platným právním řádem.
Kupující je povinen zboží po jeho převzetí prohlédnout tak, aby zjistil případné vady a poškození, a ty je povinen neprodleně nahlásit prodávajícímu. Za vady vzniklé přepravcem prodávající neručí.

Na veškeré zboží se vztahuje zákonná záruční lhůta 24 měsíců, pokud není uvedeno jinak.
Záruka se nevztahuje na vady vzniklé běžným používáním, nesprávným použitím výrobku, nesprávným skladováním.

Formulář zde

Kde nás najdete

Sukorady 70

508 01 Hořice

Ukaž na mapě

Potřebujete poradit?
Linda Dvořáková
Linda Dvořáková
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz